a

WSC, Dünya öğrenci kampüsü

2019-2020 bütün haklar saklıdır.

 

www.wsc.com.tr Sitemize Hoş Geldiniz
[mk55d_icon icon_pack="font_elegant" fe_icon="social_linkedin" size="mkd-icon-tiny" type="landscape" shape_width="42" custom_size="12" shape_height="33" link="https://www.linkedin.com/" target="_blank" icon_color="#ffffff" border_width="0" background_color="#fb4c35" hover_icon_color="#ffffff" hover_background_color="#007BB5" margin="0"]
Ana Sayfa Türkiye’de Yaşam Maliyetleri

Kuşkusuz, Türkiye’nin kaliteli bir eğitimden ve göreceli olarak iyi bir yaşam kalitesinden zevk almak için mükemmel bir yer olduğuna. Daha da iyi hale getiren şey ise, Türkiye’nin diğer ülkelerle karşılaştırılabilir yaşam maliyetleri ve harç ücretleri ile paranızın tam karşılığını sunmasıdır.

Tahmini Yaşam Maliyeti

Türkiye’de bir uluslararası öğrenci konaklama, yemek, giyim, eğlence, ulaşım ve telefon masraflarına ortalama ayda yaklaşık 400-500 USD harcayacak. Kitaplar ve idari ücretler her sömestr için yaklaşık 100-150 USD’dir. Ancak, bu rakamın bulunduğunuz yere, yaşam tarzınıza ve hangi derece kursuna katıldığınıza bağlı olduğunu unutmayın. Doğrudan kurumunuzdan yaşam masrafları hakkında daha fazla bilgi almalısınız.

Dönem başına Genel Maliyetler