a

WSC, Dünya öğrenci kampüsü

2019-2020 bütün haklar saklıdır.

 

www.wsc.com.tr Sitemize Hoş Geldiniz
[mk55d_icon icon_pack="font_elegant" fe_icon="social_linkedin" size="mkd-icon-tiny" type="landscape" shape_width="42" custom_size="12" shape_height="33" link="https://www.linkedin.com/" target="_blank" icon_color="#ffffff" border_width="0" background_color="#fb4c35" hover_icon_color="#ffffff" hover_background_color="#007BB5" margin="0"]
Ana Sayfa Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Biz Doğu’nun Batıya, Batı’nın Doğu’ya penceresi olan Türkiye’yiz. Asya’da ve Avrupa’da toprakları olan, yıllarca farklı medeniyetlerin merkezi konumunda,farklı kültürler ile harmanlanmış, tarihi zenginliği ve bu zenginliğin bıraktığı mirasa ev sahipliği yapan “Kadim Medeniyetiz.”


Bu medeniyetin başarı ölçüsü olarak “insana verilen değeri” baz alıyoruz. İnsanı yaşat ki; devlet yaşasın ilkesiyle insanlığı ve ülkesini seven her öğrenciyi Türkiye’ye davet etmekten onur duyuyoruz.


Küreselleşen dünyanın bilişim ve gelişimini en güzel şekilde okumanın ve anlamanın Türkiye’de eğitim görmek ile mümkün olacağını düşünüyoruz. Okumanın sadece kitap ve defter üzerinde yazılanlardan ibaret olmadığına inanıyor, evrensel bakış açısıyla “OKU” kavramının özünü tüm insanlığa armağan etmek istiyoruz.