a

WSC, Dünya öğrenci kampüsü

2019-2020 bütün haklar saklıdır.

 

www.wsc.com.tr Sitemize Hoş Geldiniz
[mk55d_icon icon_pack="font_elegant" fe_icon="social_linkedin" size="mkd-icon-tiny" type="landscape" shape_width="42" custom_size="12" shape_height="33" link="https://www.linkedin.com/" target="_blank" icon_color="#ffffff" border_width="0" background_color="#fb4c35" hover_icon_color="#ffffff" hover_background_color="#007BB5" margin="0"]
Ana Sayfa Akademik Takvim

Akademik yıl 2 dönemden oluşmaktadır ve eylül ayından hazirana kadar devam eder. Son başvuru tarihleri kurumlar arasında değişmekle birlikte, üniversiteler resmi olarak Ekim ayında açılıyor. Birçok üniversite, başvuru sahibinin önceden var olan niteliklerine bağlı olarak, ilk gelene ilk hizmet esasına göre yer tahsis eder.

Bu nedenle, başvuru sahiplerinin mümkün olan en kısa sürede başvurmaları tavsiye edilir. Bazı üniversitelerde daha az popüler olan bazı kurslar yuvarlanma esasına göre başvuruları kabul eder, ancak en güvenilir kurumlardaki en popüler kurslar hızlı bir şekilde dolar ve yüksek bir rekabet derecesiyle işaretlenir. Her üniversitenin web sitesi, başvuru teslimi başlangıç ve kapanış tarihleriyle ilgili detaylar sunar.